TOPLANTI & KONFERANS

Organizasyonlarınıza farklı bir boyut ve keyif katacak küçük detaylara gösterilen büyük özen…

En son teknolojiyle donatılmış, ekipman zenginliği ve profesyonel ekibimiz ile toplantılarınızın ve organizasyonlarınızın yıllarca hatırlanması sizin elinizde..

Yüksek standartlı teknik donanıma sahip olan Lamos Resort Hotel&Convention Center iş ve tatilin birlikteliğinde Etkinlikler Merkezi olarak tüm Konferans, Toplantı, Seminer, Banket ve Özel Kutlamalarınız için sizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Etkinlikleriniz ve toplantılarınız için yüksek standartlı teknik olanaklarla donatılan 2000 kişi kapasiteli toplam 3000 m2'lik çok amaçlı açık ve kapalı mekanlar

Toplam Kalite Yönetimi uygulama anlayışıyla seçkin profesyonel Toplantı Organizatör partnerlerimizle işbirliği çerçevesinde ulusal ve uluslararası düzeyde toplantı ve etkinlik organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

Lamos Resort Hotel &Convention Center, Türk misafirperverliği ile maksimum konfor ve maksimum misafir memnuniyetini hissedeceğiniz aynı zamanda bir Eğlence ve Show Center olarak öne çıkmaktadır.

Ayaş beldesi eski uygarlıkların ve antik dönem imparatorlukların tarihi ve kültürel zenginlikleri ile temalı etkinlikleriniz için büyük önem arz etmektedir.

Lamos Toplantı Salonu

Lobby katının üstünde Konferans, Toplantı, Seminer ve Etkinlikleriniz için deniz manzaralı, gün ışığı alan kavisli 620 m2 salonumuz Gala Gecesi organizasyonlarınız için de hizmetinizdedir.

Silifke Toplantı Salonu

Toplantı ve Etkinlikleriniz için Deniz manzaralı 240 m2 salonumuz ( -1) Restaurant katındadır.

Erdemli Toplantı Salonu

Lobby katında 45 m2 dağ manzaralı toplantı salonumuz.

Mut Salonu

Lamos Toplantı Salonuna bitişik dağ manzaralı 85 m2 toplantı salonumuz.

Ayaş Toplantı Salonu

Lobby katında 33 m2 dağ manzaralı Yönetim Kurulu düzeninde toplantı salonumuz.

© 2024 www.hotellamos.com Mescomedia