SPA & GÜZELLİK

Lamos Spa & Welness ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, ılıklık ve masaj odaları, vitamin bar, soyunma kabinleri ve kuaförü ile hizmetinizdedir.

Spa & Welness Merkezimizde uzmanların masaj, terapi, vücut bakımı hizmetleri ve ayrıca beden-zihin ve ruh metodik tedavileri ile kendinizi arınmış ve rahatlamış hissedeceksiniz.

Lamos Spa Center’da doğunun geleneksel tedavisi ve batının sakinleştirici güzelliği birlikteliğinde tüm gerginlikleriniz egzotik ortamın etkisiyle çözülecektir.

Zihinsel bir dengeyle hayata daha pozitif ve sağlıklı bakmak için, bedensel dengenizi sağlayacağınız tüm hücrelerinizi yenileyebileceğiniz ve ruhunuza dinginlik katacak Spa&Güzellik Merkezimiz..

Güzellik ve Spa Merkezinin sakin, rahatlatıcı ortamında bedeninizi ve zihninizi özel terapilerimizle canlandırabilir, vücudunuzdaki tüm stres ve negatif enerjiden arınabilirsiniz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmanız için tasarlanmış SPA merkezimizde dinlendirici ve gevşetici masajları, çeşitli cilt ve vücut bakımlarını yaptırıp kendinizi yenileyebilirsiniz.

Wellness ve Spa Merkezimiz, sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenileyecek ve rahatlatacak ayrıca bedensel ve ruhsal dinlenme yaşam kalitenizi yükseltecektir.

Uzman terapistler tarafından yapılan kişiye özel cilt bakımı seçenekleri, vücut bakımları, el ve ayak bakımları ve masajlar ile hayatın stresinizden uzaklaşıp, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Türk Hamamı
Suyla ve Sıcakla gelen rahatlama ve güzelliğin sihirli kubbe altı..

Spa Masaj Odası
Bedeninizin ve ruhunuzun birlikteliğinin terapi merkezi.

Sauna
Vücudunuzu ve ruhunuzu ısıtırken sizi terapiye hazırlayan sakin ortam.

Kuaför
Güzelliğinize stil katan sanat merkezi.

Cilt Bakımı
Cildinize katılan güzellik ve tazelik ile zamanın ters akış anları…

© 2024 www.hotellamos.com Mescomedia