Mersin Otelleri

Mersin Otelleri, günümüzde bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.Aynı zamanda mersin otelleri masmavi Akdenize karşı manzaralarıyla da dikkat çekiyor !

Mersin’de turizm, turistik ve tarihi mekanlarına sahip olduğu için oldukça çok ve işlek durumdadır Mersin’de gezilecek yerlerin çok olmasıyla beraber  otellerde rekabet içinde büyümektedirler... Mersin 321km sahili ile otellere, pansiyonlara, konutlara ve turistlere ev sahipliği yapıyor. Mersin Ayaş Beldesindeki  palmiye ağaçları arasında yemyeşil bir bahçeye sahip denize sıfır konumundaki "Lamos Otel", denize manzara ve konfor düzeniyle inşa edilmiştir.

Mersin otelleri arasında Lamos Hotel yiyecek & içecek  çeşitlerinde farklı lezzetlerin sunulduğu A’la Carte Restaurantları ve barlarıyla kaliteli ve lezzetli yiyecek, içecek seçenekleri eşliğinde dünya mutfaklarından oluşan özel akşam yemeği ziyafeti veriyor.

Mersin Otelleri

Lamos Hotel rahatlık, güven, temizlik, şıklık ve profesyonel ekibiyle size hizmet vermeye devam ediyor. Mersin Otellerinin başında gelen Lamos Hotel müşterilerine en iyi tatili yaşatmak için her türlü imkan ve yardımı sunmaktadır. Lamos Otel’de vitamin bar, soyunma kabinleri, kuaför, Türk hamamı, sauna, yüzme havuzu, masaj odaları, toplantı ve konferans salonu bulunmaktadır.

Mersin Otel Lamos’da aileniz ve arkadaşlarınız için farklı eğlence aktiviteleri bulunmaktadır Lamos Hotel profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle spor, vakit geçirme ve oyun gibi aktiviteleriyle keyfinize keyif katacak sizi mutlu edecektir.

© 2024 www.hotellamos.com Mescomedia